Amay 880 | Vakantie Spanje

Amay 880

Amay 880 is een kleine residentie met laagbouw appartementen en vrijstaande villa’s. Het heeft een centrale maar rustige ligging.

Deze appartementen zijn in de zomer fantastisch maar ook in de winter is het heerlijk genieten!

Appartementen Amay 880 in Torrevieja

Amay 880 is een kleine residentie met laagbouw appartementen en vrijstaande villa’s. Het heeft een centrale maar rustige ligging. Op 300 meter van de appartementen is er een Mercadona supermarkt en op 10 minuten loopafstand vindt u het nieuwe winkelcentrum Habaneras. Het strand ligt op 880 meter van het appartement.

De appartementen beschikken over 3 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer en een luxe keuken. Uiteraard ontbreekt de airconditioning, vloerverwarming, wifi en Nederlandse tv niet. Het gemeenschappelijke zwembad heeft een perfecte ligging waardoor er bijna heel de dag zon op staat. Onder het appartementencomplex bevindt zich een parkeergarage waar u een eigen parkeerplek heeft en een berging.

Deze appartementen zijn in de zomer fantastisch maar ook in de winter is het heerlijk genieten!

Amay 880-29

Vanaf € 75,- per nacht
6 personen

[Button id=”8″]

Amay 880-30

Vanaf € 75,- per nacht
6 personen

[Button id=”9″]

Amay 880-31

Vanaf € 75,- per nacht
6 personen

[Button id=”10″]

Ligging Amay 880