Huren Spanje I Vakantie Costa Blanca

Villa kopen Costa Blanca of Costa Calida

Bent u van plan om een villa te kopen aan de Costa Blanca of Costa Calida?

Wij helpen u graag bij de zoektocht naar een fantastische villa die aan uw wensen voldoet.

Villa kopen Costa Blanca of Costa Calida

Een villa kopen in het zonnige Spanje heeft veel voordelen. U kunt er zelf een aantal keren per jaar naartoe om heerlijk te ontspannen en wanneer u er niet bent kunt u uw woning eventueel verhuren. In ons koopaanbod vindt u veel vrijstaande en half vrijstaande villa’s aan de Costa Blanca en Costa Calida.

Wij willen onze klanten zo goed en transparant mogelijk informeren over een project. Om dit te kunnen doen gaan wij alle projecten meerdere keren bekijken zodat we goed op de hoogte zijn van de fase waarin de bouw zich bevind. 

Een villa kopen in Spanje

Een villa kopen in het buitenland is een grote stap, het belangrijkste bij het kopen van een (tweede) woning is het gevoel wat u heeft bij de omgeving en de woning. U moet zich er uiteraard wel helemaal thuis voelen. Projectontwikkelaars in Spanje beginnen met de bouw van een project voordat er ook maar één woning verkocht is. Ze bouwen als eerste een show woning zodat u als kijker een gevoel kunt krijgen bij het huis. Welke materialen worden er gebruikt, zijn de slaapkamers groot genoeg? In een showhuis kunt u alles zien. Tijdens het bezichtigen van diverse woningen nemen we u ook mee door de omgeving en kunnen we u uiteraard meer vertellen over dit gebied. 

Villa aan de Costa Blanca of Costa Calida naar de wens van de klant

U kunt op verschillende manieren uw wensen kenbaar aan ons maken.
Dat kan via ons wensen formulier of door contact met ons op te nemen. 

Wanneer u ervoor kiest om ons wensenformulier in te vullen dan gaan wij villa’s selecteren die het beste passen bij uw wensen. Wanneer er voor u een aantal interessante villa’s tussen zitten dan kunnen we het proces bespreken hoe alles in zijn werk gaat. Als u naar de Costa Blanca of Costa Calida afreist voor een bezichigingstrip dan zullen wij u gaan begeleiden bij het vinden van uw droomvilla in het mooie en zonnige Spanje!

Hieronder kunt u alle villa’s bekijken uit ons koopaanbod aan de Costa Blanca en Costa Calida.

 

Villa’s Costa Blanca & Costa Calida

Vrijstaande villa’s te koop in Mil Palmeras, Costa Blanca zuid

Deze vrijstaande nieuwbouw villa’s worden gebouwd in Mil Palmeras, dichtbij het prachtige zandstrand van Mil Palmeras. De woningen hebben een tuin met privé zwembad, op de begane grond is de woonkamer met open keuken, een slaapkamer en een badkamer die via de hal en de slaapkamer toegang heeft. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers met beide een badkamer ensuite. Ook is er een terras die te betreden is vanaf de hal boven en via één van de slaapkamers. Op het dak van de woning is ook nog een heerlijk dakterras. 

19441 3 slaapk. 3 badk.

Bungalows in Balsicas

In de plaats Balsicas worden deze vrijstaande nieuwbouw bungalows gebouwd. De woningen hebben een privé zwembad en een parkeerplek op het eigen perceel. De woningen zijn gelijkvloers en hebben een woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers. 

25898 3 slaapk. 2 badk.

Half vrijstaande villa’s te koop in Santiago de la Ribera

Deze half vrijstaande villa’s worden gebouwd in de plaats Santiago de la Ribera en liggen op loopafstand van de leuke wandelboulevard en het strand aan het Mar Menor. De woningen hebben een tuin met privé zwembad en een parkeerplaats op het perceel. Deze woningen hebben een woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers, 3 badkamers, een balkon en een dakterras. 

27519 3 slaapk. 3 badk.

Half vrijstaande villa’s in San Pedro del Pinatar

Dit nieuwbouwproject in San Pedro del Pinatar bestaat uit 4 schitterende half vrijstaande villa’s. Op het perceel is plek om 1 auto te parkeren. De begane grond van de woning bestaat uit een woonkamer met open keuken, 1 slaapkamer en een aparte badkamer met toilet. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers en 2 badkamers ensuite. Ook is er een terras op de 1e verdieping en op het dak van de woning.

Op loopafstand van de appartementen liggen diverse supermarkten, winkels en restaurantjes. Het strand ligt op 30 minuten loopafstand of 10 minuutjes met de fiets.

25755 3 slaapk. 3 badk.

Aan de golfbaan “La Finca Golf” in Algorfa worden deze vrijstaande luxe villa’s gebouwd. Deze woningen hebben een ruime woonkamer met open keuken. De masterbedroom heeft een badkamer ensuite. Verder zijn er nog 2 slaapkamers en een aparte badkamer. In de aangelegde tuin is een privé zwembad en een parkeerplek op het eigen perceel.

Bent u een golfliefhebber en op zoek naar een huis in Spanje dan zouden deze woningen weleens interessant voor u kunnen zijn want de La Finca Golfbaan is een prachtige Golfbaan.
Op 10 minuten rijden ligt de stad Algorfa en op 15 minuten rijden de brede stranden van Guardamar del Segura. De woningen liggen in een rustige omgeving met veel diensten.

24667 3 slaapk. 2 badk.

Dit nieuwbouwproject bij de mooie La Finca Golfbaan in Algorfa bestaat uit appartementen, half vrijstaande villa’s en vrijstaande villa’s. Van deze half vrijstaande villa’s worden er 10 gebouwd.
Het zijn gelijkvloerse woningen met een ruime woonkamer en een open keuken. Er is 1 slaapkamer met een badkamer ensuite en nog eens 2 slaapkamers met een aparte badkamer. Deze woningen hebben een privé zwembad van 6×3 en een parkeerplek op het eigen perceel. De residentie beschikt ook over een mooie tuin met gemeenschappelijk zwembad. 

22856 3 slaapk. 2 badk.

Bij de golfbaan Vistabella Golf worden deze prachtige nieuwbouwvilla’s gebouwd. De woningen beschikken over een privé zwembad en een parkeerplek op eigen grond. Er is een optie om een parkeergarage te laten bouwen onder de woning. Op de begane grond is er een ruime lichte woonkamer met een open luxe keuken. De keuken is inclusief witgoed, de apparatuur is voorzien met energie certificaat A. Daarnaast is er een slaapkamer en een aparte badkamer aanwezig op de begane grond. Op de eerste verdieping zijn er nog 2 slaapkamers, beide met een badkamer énsuite. Ook is er een terras die te betreden is vanuit de zeer ruime master bedroom. Als extra optie kan er nog een dakterras op de woningen worden geplaatst. Deze is dan via een buitentrap te bereiken. 

22528 3 slaapk. 3 badk.

Deze half vrijstaande villa’s in Algorfa liggen bij de mooie La Finca Golfbaan. Bent u een golfliefhebber en op zoek naar een huis in Spanje dan zouden deze woningen weleens interessant voor u kunnen zijn. Op 10 minuten rijden ligt het dorpje Algorfa en op 15 minuten rijden de brede stranden van Guardamar. De woningen liggen in een rustige omgeving met veel diensten. Deze half vrijstaande huizen hebben 3 slaapkamers, 2 badkamers met vloerverwarming, een tuin, eigen parkeerplaats op het perceel en een privé zwembad. 

14502 3 slaapk. 2 badk.

Dit nieuwbouwproject bestaat uit 20 luxe vrijstaande villa’s. De villa’s liggen op een ruim perceel met parkeerplaats en uiteraard een privé zwembad. Op de begane grond is een ruime woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en één badkamer. Op de 1e verdieping zijn twee slaapkamers en 2 badkamers waarvan één badkamer ensuite. Op de 1e verdieping is ook een ruim dakterras. Mocht u vier slaapkamers teveel vinden dan kunt u er ook voor kiezen om beneden een slaapkamer minder te nemen waardoor de woonkamer groter word. Ook is het een optie om op de 1e verdieping één master slaapkamer te maken. De woningen worden gebouwd in de wijk La Herrada in Los Montesinos. Los Montesinos is een kleine plaats die op +/- 10 minuutjes rijden ligt van de stranden van La Mata, Torrevieja of Orihuela Costa.

15325 3 slaapk. 3 badk.

Vrijstaande villa’s te koop in Los Alcazares

In de Spaanse badplaats Los Alcazares staan deze vrijstaande nieuwbouw villa’s. De villa’s beschikken over een tuin met privé zwembad en een eigen parkeerplaats op het perceel. De begane grond bestaat uit een ruime woonkamer met een open luxe keuken. Ook is er 1 slaapkamer en 1 badkamer op de begane grond. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers, 2 badkamers en een balkon. Bovenop de woning is er ook nog een dakterras. Het centrum en het strand van Los Alcazares liggen +/- een kwartier wandelen.

Kenmerken:
Tuin
Zwembad privé
Parkeerplaats privé
Dakterras
Balkon
Keuken exclusief witgoed
Badkamers volledig ingericht
Pre-installatie airconditioning

19886 3 slaapk. 3 badk.

Vrijstaande villa’s in Benijofar

Deze vrijstaande gelijkvloerse villa’s worden gebouwd in Benijofar. De villa’s hebben een hoogwaardige afwerking. De indeling bestaat uit de woonkamer, open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 ensuite. Er is een ruime tuin met privé zwembad en een parkeerplek op het perceel. Ook is er een dakterras op de woning en een berging onder de trap die naar het dakterras gaat. De woningen liggen op 500 meter van de winkelstraat van Benijofar.

17559 3 slaapk. 2 badk.

Vrijstaande villa’s in Playa Honda (Mar Menor)

Op slechts 300m van het strand van Playa Honda aan het Mar Menor worden deze vrijstaande villa’s gebouwd op een ruim perceel. De villa’s hebben een privé zwembad, oprit voor de auto en een parkeergarage.
De begane grond van de villa’s bestaan uit een woonkamer met open luxe keuken. De eettafel in de woonkamer is met een speciale constructie in de muur gebouwd waardoor de tafel “zweeft” en geen tafelpoten heeft. Verder is er op de begane grond 1 slaapkamer en 1 aparte badkamer. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 ensuite. De master slaapkamer heeft ook toegang tot een ruim balkon. Via een interne trap is het dakterras te bereiken. Op dit dakterras is ook een buitendouche. Onder de woning is een kelder die u zelf kunt indelen, meerdere slaapkamers, een gameroom, eigen gym of iets anders leuks. Playa Honda is een klein rustig plaatsje aan het Mar Menor en ligt dichtbij de beroemde La Manga strip. Wandelend of een paar minuten met de fiets bent u op het toeristische gedeelte van dit gebied.

17349 4 slaapk. 3 badk.

Zoeken in ons koopaanbod

Vul één of meerdere velden in.

Huren Spanje I Vakantie Costa Blanca